[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Diverse » Jocuri » Ultimul joc jucat recent (Spune-ne Ultimul tau joc jucat recent)
Ultimul joc jucat recent
FilmeOnlineData: Miercuri, 2010.06.30, 8:03:29 | Mesaj # 1
Regizor
Grup: Administratori
Mesaje: 56
Premii: 0
Reputaţie: 100
Stare: Offline
am un prieten care m-a tot batut la cap cu FIFA 2010. Oricat de grozava ar fi grafica, care nu e grozava decat referitor la moacele jucatorilor (seamana cu cei reali) sau la reluari, momente fixe , si oricat de simpatica si antrenanta ar fi muzica, jocul asta ma plictiseste zdravan, ca si celelalte din aceeasi serie. nu le suport. oricum, daca-l joci din tastatura, ai nevoie de trei maini, sa poti face fata pe cel mai usor nivel de dificultate. fara gluma. mai exista varianta mouse-ului, dar n-am inteles-o deloc. chiar ca-i un joc pentru copii mici .

cam din aceeasi zona, am jucat zilele astea Championship Manager 2007. foaaarte stufos. cineva a inteles gresit gradul de jucabilitate al acestui manager, adica se pune accent mai mult pe partea de pregatire a unui meci si a echipei si mai putin pe jocul propriu-zis. de exemplu, s-a gandit cineva ca e bine sa "vorbesti", fie cu echipa, fie cu fiecare jucator in parte, inainte, la pauza si la sfarsitul meciului, adresandu-le niste texte becaliene de genu' "ati jucat bine, baieti", "va ia dracu' pe toti daca mai pierdeti un meci", "zmarandescu, sparge-i fatza lu' ala, ca se uita urat", etc. aaabsolut inutil. nu-l recomand.
as juca si varianta din 2010, dar nu cred ca-mi merge pe compul meu made by 2003.

 
AtomData: Sambata, 2010.07.03, 12:39:16 | Mesaj # 2
Grup: Users
Mesaje: 11
Premii: 0
Reputaţie: 0
Stare: Offline
fifa sucks
mie unuia nu-mi place fifa (bine dar nici fotbanu nu-mi place)
recent am trecut Prince of persia the forgheten sands (asta nou) si mi-a placut doar ca-i cam scurt si ca se aseamana cu 1 umpic
bine grafica este buna (pare ca-i filmat si personajele sunt reale) si jocu ii cat de cat antrenant
si m-am repucat de Portal
 
FilmeOnlineData: Sambata, 2010.07.03, 10:01:07 | Mesaj # 3
Regizor
Grup: Administratori
Mesaje: 56
Premii: 0
Reputaţie: 100
Stare: Offline
Eu GTA IV smile Grafica bunicica...
 
Forum » Diverse » Jocuri » Ultimul joc jucat recent (Spune-ne Ultimul tau joc jucat recent)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare: